Filtracja wody

Darmowa

konsultacja projektu

Zadzwoń do nas a za darmo skonsultujemy Twój projekt i pomysł

Główne działania

Współpracujemy z firmą Klarwod, której filtrowanie wody jest specjalnością od 1990 roku. Jako jedni z pierwszych w Polsce projektowali filtry do wody dla domu i przemysłu.

Opieramy się na ich ogromnym doświadczeniu, wiedzy i umiejętności. To pozwala na kompleksowe rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z zanieczyszczeniem wody.

We współpracy z firmą Klarwod zlecamy niezbędne analizy wody, projekty stacji, dobieramy i dostarczamy wysokiej klasy filtry do wody. W ofercie posiadamy również stacje RO (osmoza), zmiękczacze, odżelaziacze, odmanganiacze, filtry węglowe i inne urządzenia.

Ścisła współpraca z renomowaną firmą jaką jest Klarwod daje naszym Klientom gwarancję, że dostarczone przez nas urządzenia i usługi są dokładnie dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań.

Oferta z dziedziny uzdatniania wody obejmuje m.in.:

filtry mechaniczne, zmiękczacze odżelaziacze i odmanganiacze, odwrócona osmoza (ro), demineralizacja na złożach jonitowych, usuwanie azotanów i azotynów
usuwanie amoniaku i siarkowodoru, dealkalizacja, filtry i kolumny węglowe, filtry ochronne (ręczne, półautomatyczne, automatyczne), złoża filtracyjne, żywice jonowymienne, preparaty chemicznego kondycjonowania wody.